Natrite to!

Miešame farby na drevo na počkanie

Zjistit viac

Ekologické farby

Zjistit viac

Použitie olejov a voskových olejov na drevo

Tvrdý voskový olej

Tvrdý voskový olej je vhodný na ošetrenie drevených podláh v interiéri. U nás si môžete zakúpiť ako bezfarbý voskový olej, tak aj olej v príjemných farebných odtieňoch, ktorý vašej podlahe dodá neopozeraný, zaujímavý vzhľad. Tvrdé voskové oleje sú vhodné na ošetrenie európskych aj exotických drevín.

Ak chcete docieliť väčšiu intenzitu zafarbenia, je možné na drevo naniesť dve vrstvy farebného oleja. Ako variant k farebnému tvrdému voskovému oleju je možné odporučiť aj dekoračný vosk (farebný odtieň) ako prvú vrstvu, na ktorú následne aplikujete bezfarbý tvrdý voskový olej.

Olej na drevené terasy a drevo na záhrade

Terasový olej sa hodí na drevené terasy, záhradný nábytok, drevené fasády a ostatné drevo v exteriéri.

V ponuke máme ako bezfarbé oleje, ktoré v sebe majú UV filter, aby lepšie chránili drevo pred slnečným žiarením, tak oleje vo farebných odtieňoch. Farebné oleje obsahujú pigment, ktorý nahradzuje UV filter, a rozlišujú podľa názvu dreviny: smrekovec, garapa, teak, massaranduba, bangkirai, douglasie či thermo-drevo.

+420 774 339 700 HOT LINE
denne 8:00 - 22:00 hod.

Poradíme vám ako ošetriť drevo

9 výdajných miest v Českej republike

Množstevné zľavy pre verných zákazníkov

Špeciálne rabaty pre firmy a živnostníkov

Ověřený zákazník včera

Môj osobný názor. Viackrát som nakupoval v obchode. Nikdy neboli problémy. V prípade, že nebol tovar na sklade (naposledy lazúra), obchod poslal cez e-mail informáciu a možnosti riešenia. Tovar bol…

Ověřený zákazník před 3 dny

Rýchle dodanie

Ověřený zákazník před 19 dny

SPOĽAHLIVOSŤ, KOMUNIKÁCIA
-

Hore

© 2022 lacne-farby-laky.sk - Všetky práva vyhradené