Vážení zákazníci,
V súvislosti so zložitou situáciou nielen po celej Európe a s nariadením vlády, ostáva náš e-shop, vr. všetkých služieb, v plnej prevádzke.
Tovar si objednajte online, my vám ho pošleme až k vám domov, alebo na jedno z výdajných miest.  Závozy fungujú v normálnom režime. Je pre nás dôležité, aby ste boli spokojní.

Ak budete potrebovať poradiť, volajte našu zákaznícku linku +420 774 339 700, denne 8 - 22 hod., aj cez víkend, radi vám pomôžeme.
Tešíme sa na vás.

×

Natrite to!

Miešame farby na drevo na počkanie

Zjistit viac

Ekologické farby

Zjistit viac

Použitie olejov a voskových olejov na drevo

Tvrdý voskový olej

Tvrdý voskový olej je vhodný na ošetrenie drevených podláh v interiéri. U nás si môžete zakúpiť ako bezfarbý voskový olej, tak aj olej v príjemných farebných odtieňoch, ktorý vašej podlahe dodá neopozeraný, zaujímavý vzhľad. Tvrdé voskové oleje sú vhodné na ošetrenie európskych aj exotických drevín.

Ak chcete docieliť väčšiu intenzitu zafarbenia, je možné na drevo naniesť dve vrstvy farebného oleja. Ako variant k farebnému tvrdému voskovému oleju je možné odporučiť aj dekoračný vosk (farebný odtieň) ako prvú vrstvu, na ktorú následne aplikujete bezfarbý tvrdý voskový olej.

Olej na drevené terasy a drevo na záhrade

Terasový olej sa hodí na drevené terasy, záhradný nábytok, drevené fasády a ostatné drevo v exteriéri.

V ponuke máme ako bezfarbé oleje, ktoré v sebe majú UV filter, aby lepšie chránili drevo pred slnečným žiarením, tak oleje vo farebných odtieňoch. Farebné oleje obsahujú pigment, ktorý nahradzuje UV filter, a rozlišujú podľa názvu dreviny: smrekovec, garapa, teak, massaranduba, bangkirai, douglasie či thermo-drevo.

+420 774 339 700 HOT LINE
denne 8:00 - 22:00 hod.

Poradíme vám ako ošetriť drevo

9 výdajných miest v Českej republike

Množstevné zľavy pre verných zákazníkov

Špeciálne rabaty pre firmy a živnostníkov

Ověřený zákazník před 10 měsíci

Síce mi dodali nevyhovujúci tovar no na druhý deň to napravili. Som s výrobkom spokojná.

Ověřený zákazník před 11 měsíci

Objednavka bola podana 24.4.2019. Dna 2.5 2019 mi podlali e mail ze bede doruceny balik 7.5.2019. 9.5.2019 dom volala ze objednavka dorucena nebola. Dna 13. 5.2019 este nie je dorucena. Odpoved.…

Ověřený zákazník před 11 měsíci

Rýchlosť

Hore

© 2020 lacne-farby-laky.sk - Všetky práva vyhradené

e-shop vytvořil Webový servis

hosting zajišťuje Váš-hosting