Natrite to!

Miešame farby na drevo na počkanie

Zjistit viac

Ekologické farby

Zjistit viac

Lazúra na drevo v exteriéri - Adler Lignovit Lasur

Adler Lignovit Lasur od nás zakúpila firma H3 ateliér, ktorá pod značkou Blokki stavia modulárnej stavby z vyradených lodných kontajnerov. My sme ich výhradným dodávateľom dřevomateriálu a prostriedkov na ošetrenie dreva.

A prečo práve Adler Lignovit Lasur na fasády?

Medzi hlavné výhody tejto lazúry patrí, že je vodouriediteľná, tenkovrstvová, rýchloschnúci a bez prísad. Vďaka zloženiu zabraňuje žltnutiu, starnutie dreva a predlžuje jeho prirodzený vzhľad. Chráni povrch proti modranie a napadnutiu plesňami.

V neposlednom rade je odolná voči poveternostným vplyvom, obsahuje účinné prostriedky na ochranu proti svetlu a pohlcuje UV žiarenie, čo je predovšetkým v exteriéri veľmi dôležité.

Ako spôsob nanášania môžete zvoliť natieranie, nanášanie valčekom, hubkou i máčanie a polievanie. Možno použiť na ohobľované, brúsené aj neupravené rezané drevo. Lignovit Lasur je rýchloschnúci farba na drevo teda druhý náter môžete aplikovať už po dvoch hodinách. Medzi nátermi doporučujeme povrch zľahka prebrúsiť. Pri správnej aplikácii je obnoviteľnosť náteru 6-7 rokov.

Lazúra Lignovit bola vyvinutá pre priemyselné použitie, je používaná predovšetkým výrobcovia drevostavieb a výrobcovia paluboviek, ale vzhľadom na jej dobrým vlastnostiam sme sa rozhodli ponúkať ju aj našim zákazníkom.V tomto prípade ju odberateľ, firma H3 ateliér pre svoju značku BLOKKI používa na  fasádne profily zo sibírskeho smrekovca a severského smreku, je ale možné ju použiť aj na ďalšie ihličnaté dřeviny. 

Farby, laky a príslušenstvo ADLER predávame už niekoľko rokov a to ako na našom e-shope, tak v kamenných predajniach. Sami tieto výrobky používame, teda máme vyskúšané, že fungujú a môžeme vám byť vhodným poradcom pre správny výber.

+420 608 404 088 HOT LINE
denne 8:00 - 22:00 hod.

Poradíme vám ako ošetriť drevo

9 výdajných miest v Českej republike

Množstevné zľavy pre verných zákazníkov

Špeciálne rabaty pre firmy a živnostníkov

Ověřený zákazník před 2 dny

nizka cena produktu, rýchlosť dodávky, žiadne príplatky, dúfam, že im to vydrží

Ověřený zákazník před 3 dny

Výhodou bola cena

Ověřený zákazník před 10 dny

Dobrá cena + darček a dodanie na tretí deň.

Hore

© 2023 lacne-farby-laky.sk - Všetky práva vyhradené