Natrite to!

Miešame farby na drevo na počkanie

Zjistit viac

Ekologické farby

Zjistit viac

ANZA

Popredný škandinávsky výrobca maliarskeho náčinia ANZA pôsobí na svetovom trhu už od roku 1946. Pri výrobe štetcov a maliarskych doplnkov využíva spätnú väzbu od samotných používateľov. Na mimoriadnu kvalitu výrobkov kladie veľký dôraz.

Práve štetce ovplyvňujú z veľkej časti výsledok vašej práce. Majú patentovaný držiak pre zavesenie na nádobu alebo ako opierku pri odložení na podlahu. Vyznačujú sa vynikajúcou kvalitou štetín, ktoré skvele absorbujú farbu, ani po dlhšej dobe nevypadávajú, nestrapkajú sa. Ich ergonomická rukoväť skvele padne do ruky, zaručuje presné prevedenie náteru a uľahčí prácu - po skončení práce nebudete unavení. Štetce Platinum dosahujú najvyššiu možnú kvalitu, zaisťujú perfektný výsledok práce. Štetce Elite dosahujú veľmi vysokú kvalitu, konečný výsledok sa vyznačuje jednoliatym náterom bez viditeľných ťahov.

Aj pre ostatné výrobky ANZA platia rovnaké zásady ako pre štetce. Nech si v ponuke vyberiete valček, rám, škrabku, vaničku, vždy si môžete byť istí, že dostanete do rúk vysoko kvalitné náradie, s ktorým dosiahnete vynikajúce výsledky pri natieraní a maľovaní.

ANZA. Náradie, ktoré vám uľahčí maľovanie.

Získate:

vysokú kvalitu
dlhú životnosť
odolnosť

Cenové rozpätie
0 40
Farba

+420 608 404 088 HOT LINE
denne 8:00 - 22:00 hod.

Poradíme vám ako ošetriť drevo

9 výdajných miest v Českej republike

Množstevné zľavy pre verných zákazníkov

Špeciálne rabaty pre firmy a živnostníkov

Ověřený zákazník před 3 dny

vysoka odbornosť a ludsky pristup

Ověřený zákazník před 4 dny

zaujímavé ceny, no zaplatený tovar nedodali bez uvedenia príčiny

Ověřený zákazník před 5 dny

Dobré ceny, veľký výber

Hore

© 2024 lacne-farby-laky.sk - Všetky práva vyhradené